cabas.pl

Internetowy ryneczek, w którym kupić można lokalne produkty, dostępne do tej pory jedynie w wybranych regionach czy krajach.

cabas.pl

cabas.pl
cabas.pl
cabas.pl
cabas.pl
cabas.pl

WORK OVERVIEW

Stworzyliśmy pierwszy w Polsce internetowy ryneczek, w którym kupić można lokalne produkty, dostępne do tej pory jedynie w wybranych regionach czy krajach. Mamy polskie specjały z Warmii i Mazur, Pomorza, z Ziemi Łódzkiej i Łowickiej, a także z Francji, Włoch, Indii oraz Turcji. Lista sprzedawców wciąż się rozwija.

Partnerami CABAS.pl mogą zostać producenci i dystrybutorzy, którzy oferują żywność naturalną, opatrzoną specjalnymi certyfikatami, wyprodukowaną bez użycia środków chemicznych, pochodzącą z czystych terenów, bogatą w składniki odżywcze oraz często produkowaną w małych gospodarstwach rolnych.

Wysokość opłat za korzystanie z serwisu jest uzależniona od wybranego pakietu usług i osiąganych wyników sprzedaży.

Platforma CABAS.pl pozwala nie tylko sprzedawać, ale także zarządzać sprzedażą przez internet. Sprzedawca rejestrując swoje konto otrzymuje dostęp do systemu zarządzania ofertą, dostawami oraz zamówieniami. Sam edytuje swoją ofertę, opisy produktów, ustala sposoby dostawy oraz monitoruje i zarządza zamówieniami.

Projekt współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jego ideą jest wsparcie lokalnych producentów, oferujących żywność zdrową i tradycyjną.

WHAT WE DID

eCommerce

What We Have Done

LIVE PREVIEW

Related portfolio items